Ημερίδα Ορίων & 9-12ετών (25m) - (Χανιά 18.12.16) Aποτ | |
1η Χειμ.Ημερίδα 11-12ετών - (Νίκαια 17-18.12.16) Aποτ | |
1η Χειμ.Ημερίδα 9-12ετών - (Θεσ/νίκη 16-18.12.16) Ομαδ | |
1η Χειμ.Ημερίδα 9-12ετών - (Θεσ/νίκη 16-18.12.16) Ατομ | |
Ημερίδα Ορίων & 11-12ετών - (Λάρισα 17.12.16) Aγων | |
Ημερίδα Ορίων & 11-12ετών - (Λάρισα 17.12.16) Προαγ | |
Ημερίδα Αγωνιστικών Δελφίνια Ηρ. - (Ηράκλειο 17.12.16) | |
Grand Prix ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ - (Βόλος 10-11.12.16) | |
8οι ΠΤΟΛΕΜΑΙΚΟΙ προαγ - (Πτολεμαϊδα 10-11.12.16) Ομαδ | |
8οι ΠΤΟΛΕΜΑΙΚΟΙ προαγ - (Πτολεμαϊδα 10-11.12.16) Ατομ | |
24ο Κυπ.Χριστουγέννων - (Πάτρα 9-11.12.16) Αποτ | |
Διασυλ.Ημερίδα προαγ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - (Ηράκλειο 10.12.16) Αποτ | |
24α ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 2016 - (Καβάλα 02-04.12.16) | |
11ο Κύπελλο ΚΟΑΤ 2016 - (Τρίπολη 03-04.12.16) | |
Λ' ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2016 - (Νίκαια 02-04.12.16) | |
2η ΠΡΟΚΡ.ΗΜΕΡΙΔΑ GP 2ος Όμιλος - (Χαλάνδρι 26-27.11.16) | |
ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΣ 2016 - (Λάρισα 26-27.11.16) Ομαδ | |
ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΣ 2016 - (Λάρισα 26-27.11.16) Ατομ | |
ΑΜΦΙΠΟΛΙΣ 2016 2οι Βετεράνων- (Σέρρες 26-27.11.16) | |
2η ΠΡΟΚΡ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ GP - (Θεσσαλονίκη 18-20.11.16) | |
Ημερίδα GP & 9-12ετών- (Καρπενήσι 19.11.16) Aγων | |
Ημερίδα GP & 9-12ετών- (Καρπενήσι 19.11.16) Προαγ | |
2η ΠΡΟΚΡ.ΗΜΕΡΙΔΑ GP 1ος Όμιλος - (Χαλάνδρι 19-20.11.16) | |
Ημερίδα Ορίων & 9-12ετών- (Πάτρα 19.11.16) Aγων | |
Ημερίδα Ορίων & 9-12ετών- (Πάτρα 19.11.16) Προαγ | |
ΠΡΟΚΡ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ GP - (Δράμα 19.11.16) | |
1η Ημερίδα Ορίων & 9-12ετών- (Λάρισα 20.11.) Aγων | |
1η Ημερίδα Ορίων & 9-12ετών- (Λάρισα 20.11.) Προαγ | |
2η ΠΡΟΚΡ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ GP - (Θεσσαλονίκη 18-20.11.16) Συμμ | |
2η ΠΡΟΚΡ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ GP - (Θεσσαλονίκη 18-20.11.16) | |
Ημερ.Πρόκρισης GP & ημερ 9-12ετ-(Ηράκλειο 19-20.11.16) Συμμ | |
INTERNATIONAL Swim Meet 2016 - (Λεμεσός 12-13.11.16) | |
"34α Οικονόμεια" 2016 - (Σέρρες 12-13.11.16) Aγων | |
"34α Οικονόμεια" 2016 - (Σέρρες 12-13.11.16) Προαγ | |
8ο "ΝΙΚΑΙΑ ΠΟΛΗ ΜΝΗΜΗΣ & ΘΥΣΙΑΣ" - (Νίκαια 11-13.11.16) | |
ΠΡΟΚΡ.ΗΜΕΡΙΔΑ GP 2ος Όμιλος - (Χαλάνδρι 05-06.11.16) | |
ΠΡΟΚΡ.ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ GP - (Θεσσαλονίκη 04-06-.11.16) | |
"ΦΙΛΙΠΠΕΙΑ 2016" Προαγ. - (Καβάλα 05-06.11.16) | |
Ημερ.Πρόκρισης Grand Prix & ημερ 9-12ετ-(Αγ.Νικόλαος 05.11.16) | |
Ημερ.Πρόκρισης Grand Prix & ημερ 9-12ετ - (Αγρίνιο 05.11.16) | |
1η Ημερίδα Ορίων & 9-12ετών- (Χαλκίδα 05.11.16) Aγων | |
1η Ημερίδα Ορίων & 9-12ετών- (Χαλκίδα 05.11.16) Προαγ | |
Ημερ.Πρόκρισης Grand Prix & ημερ 9-12ετ - (Βόλος 05.11.16) | |
Ημερ.Πρόκρισης Grand Prix & ημερ 9-12ετ Προαγ. - (Βόλος 05.11.16) | |
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ GP - (Θεσσαλονίκη 04-06-.11.16) | |
ΠΡΟΚΡ.ΗΜΕΡΙΔΑ GP 1ος Όμιλος - (Χαλάνδρι 29-30.10.16) | |
2ο Διεθνές Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ - (Ορεστιάδα 29-30.10.16) Aγων | |
2ο Διεθνές Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ - (Ορεστιάδα 29-30.10.16) Προαγ | |
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ (25m) - (Θεσ/νικη 16.10.16) | |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ JUNIOR 2016 (25m) - (Θεσ/νικη 15.10.16) | |
ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ 2016 ΟΡΕΝ - (Ιωάννινα 2.7.16) | |
ΤΖΕΛΑΤΕΙΑ 2016 - (Βουλιαγμένη 2-3.7.16) Aγων | |
ΤΖΕΛΑΤΕΙΑ 2016 - (Βουλιαγμένη 2-3.7.16) Προαγ | |
ΚΑΒΑΛΑ 2016 - (Καβάλα 1-2.7.16) | |
2η Θερινή Ημερίδα Ορίων - (Θεσ/νίκη 25-26.6.16) | |
ΔΕΛΦΙΔΙΟΙ 2016 - (Αιγάλεω 25-26.6.16) | |
Πανελλήνιοι 11-12 ετών -(Περιστέρι 24-26.6.16) 11-12 ετών | |
Πανελλήνιοι 9-10 ετών -(Χαϊδάρι 24-25.6.16) 10ετών | |
Πανελλήνιοι 9-10 ετών -(Χαϊδάρι 24-25.6.16) 9ετών | |
2η Θερινή Ημερίδα Ορίων -(Περιστέρι 18-19.6.16) | |
2η Θερινή Ημερίδα Ορίων -(Βόλος 19.6.16) | |
2η Θερ.Ημ.Ορίων+ΘΕΡ.Προαγ-(Χανιά 18-19.6.) Πρ.Ομ | |
2η Θερ.Ημ.Ορίων+ΘΕΡ.Προαγ-(Χανιά 18-19.6.) Πρ.Ατ | |
2η Θερ.Ημ.Ορίων+ΘΕΡ.Προαγ-(Χανιά 18-19.6.) Αγων | |
2η Θερ.Ημ.Ορίων+ΘΕΡ.Προαγ-(Καβάλα 18.6.) Πρ.Ομ | |
2η Θερ.Ημ.Ορίων+ΘΕΡ.Προαγ-(Καβάλα 18.6.) Πρ.Ατ | |
2η Θερ.Ημ.Ορίων+ΘΕΡ.Προαγ-(Καβάλα 18.6.) Αγων | |
2η Θερ.Ημ.Ορίων+ΘΕΡ.Προαγ -(Χίος 17-18.6.16) | |
2η Θερ.Ημ.Ορίων+ΘΕΡ.Προαγ - (Χαλκίδα 18.6.) Προαγ | |
2η Θερ.Ημ.Ορίων+ΘΕΡ.Προαγ - (Χαλκίδα 18.6.) Αγων | |
ΘΕΡΙΝΟΙ 9-10-11-12 ετων - (Βόλος 18.6.16) Ομαδ | |
ΘΕΡΙΝΟΙ 9-10-11-12 ετων - (Βόλος 18.6.16) Ατομ | |
ΕΘΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΡΕΝ 2016 -(Άλιμος 10-12.6.16) | |
ΘΕΡΙΝΟΙ 9-10 ετων -(Χαϊδάρι 05.6.16) 10ετ | |
ΘΕΡΙΝΟΙ 9-10 ετων -(Χαϊδάρι 05.6.16) 9ετ | |
ΘΕΡΙΝΟΙ 9-10-11-12 ετων -(Θεσ/νίκη 03-05.6.16) Ομαδ | |
ΘΕΡΙΝΟΙ 9-10-11-12 ετων -(Θεσ/νίκη 03-05.6.16) Ατομ | |
2η Θερ.Ημ.Ορίων+ΘΕΡ.Προαγ -(Καλαμάτα 4-5.6.16) | |
Κ΄ΙΩΝΙΚΟΙ 2016 -(Βόλος 28-29.5.16) Ομαδ | |
Κ΄ΙΩΝΙΚΟΙ 2016 -(Βόλος 28-29.5.16) Ατομ | |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΙ 2016 -(Θεσσαλονίκη 27-29.5.16) | |
ΡΕΣΤΕΙΑ 2016 - (Π.Φάληρο 29.5.16) | |
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων+Προαγ -(Χανιά 21-22.5.16) | |
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων+Προαγ -(Ιωάννινα 22.5.16) | |
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων+Προαγ -(Χαλκίδα 21.5.16) Προαγ | |
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων+Προαγ -(Χαλκίδα 21.5.16) Αγων | |
ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 2016 -(Θεσ/νίκη 21-22.5.16) | |
15ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 2016 -(Χαϊδάρι 21-22.5.16) | |
15α ΤΣΙΤΕΙΑ 2016 -(Ιλίσια 20-22.5.16) Προαγ | |
15α ΤΣΙΤΕΙΑ 2016 -(Ιλίσια 20-22.5.16) Αγων | |
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων+Προαγ -(Πάτρα 21.5.16) | |
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων+Προαγ -(Καβάλα 21.5.16) Προαγ | |
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων+Προαγ -(Καβάλα 21.5.16) Αγων | |
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων+Προαγ -(Βόλος 14.5.16) Αποτ.Προαγ | |
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων+Προαγ -(Βόλος 14.5.16) Αποτ.Αγων | |
1η Θερ.Ημερίδα Ορίων - (Θεσ/νίκη 14-15.5.16) | |
"ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ" 2016 - (Καλαμάτα 7-8.5.16) | |
ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 2016 - (Αλεξ/πολη 7-8.5.16) Προαγ | |
ΦΑΡΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 2016 - (Αλεξ/πολη 7-8.5.16) Αγων | |
45 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 2016 - (Περιστέρι 7-8.5.16) | |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ JUNIOR - (Θεσ/νίκη 7.5.16) | |
ΙΓ'ΔΕΛΦΙΝΕΙΑ - (Περιστέρι 22-24.4.16) Προαγ | |
ΙΓ'ΔΕΛΦΙΝΕΙΑ - (Περιστέρι 22-24.4.16) Αγων | |
9α ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑ - (Ιωάννινα 23-24.4.16) | |
ΚΑΒΑΛΑ JUNIOR 2016 - (Καβάλα 23-24.4.16) Ομαδ | |
ΚΑΒΑΛΑ JUNIOR 2016 - (Καβάλα 23-24.4.16) Ατομ | |
34α ΝΙΟΒΕΙΑ - (Θεσ/νίκη 23-24.4.16) | |
11o Κύπελλο Ευρίπου - (Χαλκίδα 23-24.4.16) | |
ΔΙΑΣΥΛ.ΑΓΩΝΕΣ 9-12 ΕΤΩΝ - ΟΦΗ - (Ηράκλειο 23.4.16) | |
ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10 ετών - (Νίκαια 17.4.16) Ομαδ | |
ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10 ετών - (Νίκαια 17.4.16) Ατομ | |
ΗΜΕΡΙΔΑ 11-12 ετών - (Νίκαια 16-17.4.16) Ομαδ | |
ΗΜΕΡΙΔΑ 11-12 ετών - (Νίκαια 16-17.4.16) Ατομ | |
ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10-11-12ετ - (Θεσσαλονίκη 16-17.04.16) Ομαδ | |
ΗΜΕΡΙΔΑ 9-10-11-12ετ - (Θεσσαλονίκη 16-17.04.16) Ατομ | |
ΚΔ΄ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΑ 2016 - (Λάρισα 16.4.16) | |
ΓΛΑΥΚΟΣ 2016 - (Περιστέρι 8-10.4.16) | |
2οι ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ MASTERS 2016- (Θεσ/νίκη 02-03.4.16) | |
ΟΣΦΠ 2016 Αγων+Προαγων- (Πειραιάς 01-03.4.16) | |
Ημερίδα Ορίων & 11-12ετών - (Βόλος 02.4.16) | |
ΗΜΕΡΙΔΑ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ 2016 - (Πειραιάς 26-27.3.16) | |
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ - (Αλεξ/πολη 12.3.16) Ομαδ | |
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ - (Αλεξ/πολη 12.3.16) Ατομ | |
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΟΡΕΝ 2016 ΟΑΚΑ 04-06.03.2016 | |
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΛΥΚΕΙΩΝ 2016 | |
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ - (Ηράκλειο 05-06.3.16) | |
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ - (Λάρισα 05.3.16) | |
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-10ετ - (Πειραιάς 28.2.16) | |
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 11-12ετ - (Νίκαια 27-28.2.16) | |
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ - (Τρίπολη 27.2.16) | |
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ - (Θεσ/νίκη 26-28.2.16) Ομαδ | |
ΧΕΙΜ.ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12ετ - (Θεσ/νίκη 26-28.2.16) Ατομ | |
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΟΤΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ Π-Κ, Ε-Ν ΝΙΚΑΙΑ 19-21 Φεβρ΄2016 | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
ΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΟΤΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ Π-Κ, Ε-Ν ΝΙΚΑΙΑ 19-21 Φεβρ΄2016 | ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ/ΑΓΩΝ |
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 19-21 Φεβρ΄2016 | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - Ομαδικά |
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 19-21 Φεβρ΄2016 | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - Ατομικά |
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 19-21 Φεβρ΄2016 | ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ/ΑΓΩΝ |
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΟΤΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΠ-ΠΚ Α+Β ΝΙΚΑΙΑ 12-14 Φεβρ΄2016 | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ |
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΟΤΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΠ-ΠΚ Α+Β ΝΙΚΑΙΑ 12-14 Φεβρ΄2016 | ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ/ΑΓΩΝ |
AΡΗΣ*ΤΕΙΑ 2016 - (Θεσσαλονίκη 06-07.2.16) | |
2η Χειμ.Ημερίδα Ορίων & Προαγων - (Λάρισα 06.02.16) | |
2η Χειμ.Ημερίδα Ορίων & Προαγων - (Αλεξ/πολη 06.02.16) | Μέρος 2ο |
2η Χειμ.Ημερίδα Ορίων & Προαγων - (Αλεξ/πολη 06.02.16) | Μέρος 1ο |
2η Χειμ.Ημερίδα 9-10ετών - (Πειραιάς 31.1.16) | |
2η Χειμ.Ημερίδα 11-12ετών - (Ν.Σμύρνη 30-31.1.16) | |
η Χειμ.Ημερίδα 9-10-11-12ετ - (Θεσ/νίκη 30-31.01.16) Σκυτ | |
2η Χειμ.Ημερίδα 9-10-11-12ετ - (Θεσ/νίκη 30-31.01.16) Ατομ | |
2η Χειμ.Ημερίδα Ορίων & Προαγων - (Χαλκίδα 30.1.16) | |
2η Χειμ.Ημερίδα Ορίων & Προαγων - (Πάτρα 30.1.16) | |
4th Swimming Cup Ioannina - (Ιωάννινα 23-24.01.16) Σκυτ | |
4th Swimming Cup Ioannina - (Ιωάννινα 23-24.01.16) Ατομ | |
ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΑΡΤΕΜΙΣ΄78 - (Νίκαια 22-24.01.16) | |
ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2016 Αποτελέσματα - (Βόλος 22-24.01.16) | |
4th Swimming Cup Ioannina Συμμετ. - (Ιωάννινα 23-24.01.16) | |
ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2016 Συμμ.Αγων Προαγ - (Βόλος 22-24.01.16) | |
ΑΓΩΝΕΣ MASTER - (Πτολεμαίδα 16-17.01.16) | |
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-12ετ - ΝΟΗ - (Ηράκλειο 16.01.16) | |
Β΄ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 - (Καβάλα 16.01.16) | |
7ο ΚΥΠ.ΝΙΚΑΙΑ ΠΟΛΗ ΜΝΗΜΗΣ & ΘΥΣΙΑΣ-(Νίκαια 15-17.01.16) | |
2η Χειμερινή Ημερίδα Ορίων - (Ν.Σμύρνη 9-10.01.16) | |
2η Χειμερινή Ημερίδα Ορίων - (Νίκαια 9-10.01.16) | |